Menu Zamknij

Worki na śmieci

Worki na śmieci to opakowania służące do gromadzenia i transportu odpadów. Są dostępne w różnych rozmiarach i typach, aby można było je dostosować do różnych potrzeb i rodzajów śmieci.

Worek jednorazowy

Worek jednorazowy najczęściej stosowanym typem worków na śmieci. Po wypełnieniu można je związać i wyrzucić w odpowiednim miejscu. Dostępne są w różnych kolorach, które pomagają w łatwiejszej segregacji różnych typów śmieci (na przykład: niebieskie dla papieru, żółte dla plastiku, czarne dla reszty).

Pomocna jest również w tym wielkość i różnorodność kształtów i rozmiarów woreczków, możemy więc dobrać odpowiedni do wyeksponowania produktu.

Duże worki na śmieci o większej pojemności

Przeznaczone są do gromadzenia większych ilości odpadów, na przykład podczas porządków ogrodowych czy remontów. Na gruz i odpady budowlane wykonane z wytrzymałych materiałów i przeznaczone do gromadzenia odpadów powstałych podczas prac budowlanych i remontowych.

Opakowania na pieluchy, zazwyczaj są dostępne w większych rozmiarach i posiadają dodatkowe zabezpieczenia przed nieprzyjemnym zapachem.

Specjane worki na odpady medyczne zaprojektowane do gromadzenia odpadów medycznych, takich jak igły czy opatrunki.